Nábytkový trezor s vnútornou schránkou v x š x h: 255 x 395 x 380 mm
kód: 114204
278,00 € bez DPH
341,94 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (69 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 583
Popis
Úroveň bezpečnosti proti odcudzeniu S2 podľa normy EN14450
Dvojstenný korpus 30 mm. Dvere dvojstenné 53 mm s vonkajšou oceľovou doskou 3 mm, trojstranné zaisťovacie čapy, uhol otvorenia dverí 180 °. Zatvárané zámkom na kľúč triedy I poľa VdS. S otvormi pre ukotvenie, dva v zadnej a dva v spodnej stene.
Štandardne s vnútornou schránkou s výškou 75 mm, uzatváranú cylindrickým zámkom. Súčasťou dodávky sú držiaky na krátku zbraň (5 ks) k samostatnej, jednoduchej montáži zákazníkom (dvojstranná lepiaca páska).
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| prevedenie | nábytkový |
| hmotnosť | 30,5 kg |
| hĺbka | 380 mm |
| šírka | 395 mm |
| vnútorná hĺbka | 290 mm |
| vnútorna šírka | 335 mm |
| vnútorna výška | 119 mm |
| výška | 255 mm |




