Presklená skriňa so schránkami, 2x2 schránky, vxšxh: 1800x600x500 mm, farba šedá RAL7035
kód: 114202

517,00 € bez DPH
635,91 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 419
Popis
Pre uloženie osobných vecí s vizuálnou kontrolou.
Konštrukcia zváraná z oceľového plechu s povrchovou úpravou práškovým lakom vo farbe šedej RAL7035. Dvere zavesené na vnútorných čapoch, ako rám z oceľového plechu hr. 1,5 mm s výplňou z číreho plexiskla hr. 4 mm. Štandardne jednobodové zatváranie zámkom s cylindrickou vložkou a dvoma klíči.
Skrine je možné objednať v kombinácii s numerickým alebo zálohovým zámkom na mince (za príplatok).
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | bez podstavca |
| zámok | cylindrický |
| počet schránok | 4 ks |
| počet schránok v stľpci | 2 ks |
| počet stľpcov | 2 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 600 mm |
| šírka oddielu | 300 mm |
| výška | 1800 mm |
Varianty produktu
názov
kód
počet schránok
počet schránok v stľpci
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
114203
8 ks
4 ks
667,00 €
na zákazku (31 prac. dní)





