Skriňa pre notebooky, s napájaním, 26 priehradok, š x h x v: 920x540x1540 mm, farba: korpusu antracit RAL7016/ dverí antracit RAL7016


Popis
- pre bezpečné uloženie notebookov a zároveň nabíjanie v sieti 230 V
Kovová konštrukcia je práškovo lakovaná. Bočné steny sú perforované pre zabezpečenie prirodzeného vetrania notebookov. Na vrchu skrine je šedá melamínová odkladacia doska o hr. 18 mm.
Max. prípustná veľkosť notebooku je 80 x 340 x 470 mm, ktorá zodpovedá obrazovke veľkosti 17 ". Notebook sa uloží do priehradky a pripojí k zásuvke 230 V (pre každú priehradku je samostatná zásuvka).
Celú skriňu možno uzavrieť a pripojiť k externej zásuvke 230V káblom (dĺžka 3 m). Nabíjanie je možné zapnúť stlačením centrálneho vypínača. Nabíjanie je možné zapnúť stlačením centrálneho vypínača. Zapínanie s funkciou "soft štart" tzn. obmedzením nábehového prúdu. Takto nedochádza k nárazovému preťaženiu pri súčasnom zapojení viacerých notebookov do siete. Pripojenie k elektrickej sieti je signalizované svietiacou kontrolkou vo vypínači. Celok je vybavený automatickým ističom 16A.
Celú skriňu možno uzavrieť dvojkrídlovými dverami s rozvorovým zámkom s cylindrickou vložkou a v prípade potreby premiestniť na cieľové miesto.
Pre lepšiu manipuláciu na 4 otočných kolieskach o pr. 100 mm.
Parametre
| farba dverí | antracit RAL7016 ![]() |
| farba korpusu | antracitová RAL7016 ![]() |
| materiál | oceľ |
| zámok | cylindrický |
| hmotnosť | 91 kg |
| počet schránok | 26 ks |
| počet schránok v stľpci | 13 ks |
| počet stľpcov | 2 ks |
| hĺbka | 540 mm |
| šírka celkom | 920 mm |
| výška | 1540 mm |




















