Množstevná zľava
Delená skriňa WEMO 2x2 schránky, 600x500x1800 mm, farba dverí šedá RAL7035, s otočným uzáverom
kód: 114025

191,00 € bez DPH
234,93 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
171,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 406
Popis
- zváraná konštrukcia s vysokou tuhosťou, ktorá je zaistená použitím dodatočných ohybov a zváraných spojov
- dvere sú zavesené na vnútorných pántoch, uhol otvorenia dverí 110°
- samolepiaci rámček na menovku na dverách
- povrchová úprava práškovým lakom, povrch je hladký, ľahko udržiavateľný, dlhodobo stálofarebný
- tyč na ramienka s 2 posuvnými háčikmi v každej schránke
- bezpečné jednobodové zatváranie s otočnou závorou na visiaci zámok
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | sokl 40 mm |
| zámok | otočný uzáver na visiaci zámok |
| počet schránok | 4 ks |
| počet schránok v stľpci | 2 ks |
| počet stľpcov | 2 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 600 mm |
| šírka oddielu | 300 mm |
| výška | 1800 mm |
















