Množstevná zľava
Šatňová skriňa 'Z' - WEMO 2 x 400 mm, farba dverí zelená RAL5018, bez nôh, cylindrický zámok
kód: 113999

346,00 € bez DPH
425,58 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
311,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 408
Popis
- 2 schránky v jednom stĺpci
- šírka stĺpca 400 mm
- šírka stĺpca 400 mm
Zváraná, samonosná konštrukcia. Vysoká tuhosť je zabezpečená použitím dodatočných ohybov a zváraných spojov. Normalizované vonkajšie rozmery: výška 1800 mm, hĺbka 500 mm a šírka stĺpca 400 mm.
Povrchová úprava práškovým lakom v kombinácii svetlo šedý korpus RAL7035 a rôznofarebné dvierka. Povrch je hladký, ľahko udržiavateľný, dlhodobo stálofarebný.
Vybavenie - každá schránka je vybavená tyčou na ramienka s 3 posuvnými háčikmi. Z vonkajšej strany dverí je samolepiaci rámik na menovku. Dvere sú zavesené na vnútorných pántoch s ventilačnými mriežkami.
Skriňu je možné usadiť na lavici, na sokel alebo na rám s nožičkami.Bezpečné jednobodové zatváranie, s cylindrickým zámkom (štandardne 2 kľúče).Parametre
| farba dverí | zelená RAL5018 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | sokl 40 mm |
| zámok | cylindrický |
| počet dvierok | 4 ks |
| počet schránok v stľpci | 2 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 800 mm |
| šírka oddielu | 400 mm |
| výška | 1800 mm |












