Množstevná zľava
Zváraná šatňová skriňa WEMO 3 x 400 mm, farba dverí modrá RAL 5012, na nožičkách, trojbodový cylindrický zámok
kód: 113962

339,00 € bez DPH
416,97 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
305,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 405
Popis
- zváraná konštrukcia s vysokou tuhosťou, ktorá je zaistená použitím dodatočných ohybov a zváraných spojov
- každý oddiel je vybavený medzistenou na oddelenie čistého a špinavého oblečenia
- dvere sú zavesené na vnútorných pántoch s ventilačnými mriežkami s celkovou plochou až 110 cm²
- povrchová úprava práškovým lakom, povrch je hladký, ľahko udržiavateľný, dlhodobo stálofarebný
Vybavenie:
- odkladacia polička
- tyč na ramienka s 2 posuvnými dvojháčikmi
- na vnútornej strane dverí plastový háčik a zrkadlo
- z vonkajšej strany dverí samolepiaci rámček na menovku
- bezpečné trojbodové zatváranie, s cylindrickým zámkom (štandardne 2 kľúče)
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | no nohách |
| zámok | cylindrický |
| počet schránok v stľpci | 1 ks |
| počet stľpcov | 3 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 1200 mm |
| šírka oddielu | 400 mm |
| výška | 1940 mm |
















