Prepravka plastová na distribúciu bez veka, 300 x 200 x 170 mm
kód: 113919
4,56 € bez DPH
5,61 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
3,87 €
pre 50 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 490 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 181
Popis
- 75% úspora objemu pri skladovaní prázdnych obalov
- z polypropylénu vhodného aj pre potraviny
Prepravky pre distribúciu šetria čas s prekladaním, umožňujú rýchlejší príjem a výdaj tovaru a šetria baliace materiály. Vďaka dokonalej konštrukcii je zaištená ich vysoká stabilita a odolnosť. Vďaka mierne kónickým stenám je možné prázdne prepravky pre úsporu objemu po otvorení pántových vekov zasunúť do seba a docieliť úspory objemu až 75% pri zpätnom zvozu a skladovaniu prázdnych do seba zastohovaných prepraviek. Sú veľmi pohodlné na manipuláciu - na kratších bokoch sú vytvarovaná pohodlná uchopovacie madlá. Vnútorné hladké steny a dno umožňujú ľahké a dôkladné vyčistenie.
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| hmotnosť | 1 kg |
| vnútorná dĺžka | 219 mm |
| vnútorna šírka | 141 mm |
| vnútorna výška | 168 mm |
| vonkajšia dĺžka | 300 mm |
| vonkajšia šírka | 200 mm |
| vonkajšia výška | 170 mm |




