Hygienická plastová paleta 1200 x 1000 mm, plná, šedá
kód: 113864
95,00 € bez DPH
116,85 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 15 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 195
Popis
- európsky štandard pri preprave potravín
- vhodné pre priamy styk i s nebalenými potravinami zvlášť pre mäsový priemysel
- vyrobené ako monolit z originálneho polyetylénu HD-PE
- výmenné palety v rámci EU
- tepelne stále v rozsahu -40° až +100°C
- jednoduché k čišteniu
- s aretačnými výstupkami o výške 7 mm na okrajoch palety
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| materiál | HDPE polyetylén s vysokou hustotou |
| povrch | plný |
| prevedenie | na ližinách |
| hmotnosť | 17 kg |
| nosnosť dynamická | 1500 kg |
| nosnosť statická | 3500 kg |
| nosnosť v regálu | 300 kg |
| dĺžka | 1200 mm |
| šírka | 1000 mm |
| výška | 152 mm |






