Množstevná zľava
Viacúčelová plastová paleta 1200 x 1000 mm, plná, čierna, na ližinách
kód: 113863
67,10 € bez DPH
82,53 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
63,70 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 16 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 194
Popis
- vyrobené z kvalitného polyetylenového regranulátu (HD-PE-R), farba čierna
- na krajoch s lemom proti nežiadúcemu posunutiu tovaru na palete
- prázdne palety na nohách pre úsporu miesta je možné zasunúť do seba
- dodávame v prevedení na nohách alebo na ližinách
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | HD-PE-R polyetylenový regranulát, PE s vysokou hustotou |
| povrch | plný |
| prevedenie | na ližinách |
| hmotnosť | 16,7 kg |
| nosnosť dynamická | 1500 kg |
| nosnosť statická | 3500 kg |
| nosnosť v regálu | 300 kg |
| dĺžka | 1200 mm |
| šírka | 1000 mm |
| výška | 163 mm |








