Prepravka plastová Euro skladacia s vekom, farba šedá, 400 x 300 x 320 mm
kód: 113857
26,00 € bez DPH
31,98 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 3 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 179
Popis
- stohovateľné
- prázdne – zníženie objemu až o 82%
- rýchle zloženie a rozloženie
Plnostenné skladacie prepravky nachádzajú široké použitie v logistike. Po zložení ušetrí až 82% objemu tzn. ušetrí náklady na skladovanie a prepravu prázdnych obalov. Vyrobené z ľahkého a zároveň veľmi robustného polypropylénu odolného olejom, tukom a väčšine kyselín a liehom.
Rám a dno: farba antracitovo šedá RAL7016, steny: strieborno šedá RAL7001, ovládacia rukoväť: farba červená RAL3020
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| hmotnosť | 2,5 kg |
| objem | 29 l |
| vnútorná dĺžka | 365 mm |
| vnútorna šírka | 265 mm |
| vnútorna výška | 300 mm |
| vonkajšia dĺžka | 400 mm |
| vonkajšia šírka | 300 mm |
| vonkajšia výška | 320 mm |
| výška v zloženom stave | 100 mm |










