Prepravka RL-KLT-6147 s odtokovými otvormi, 600 x 400 x 147 mm, modrá RAL 5005.
kód: 113837
13,30 € bez DPH
16,36 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 35 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 177
Popis
- podľa odporúčania VDA 4500
Vyvinuté špeciálne pre optimalizáciu logistického reťazca v automobilovom priemysle podľa odporúčania VDA. Rozmerovo sú prispôsobené preprave na EUR a ISO-paletách a uskladnenie v automatizovaných skladových systémoch. Ergonomické úchyty na čelných stranách uľahčujú ručnú manipuláciu. V bočnej stene integrovaný držiak etiket.
Vyrobené z recyklovateľného polypropylénu odolného olejom, tukom a väčšine kyselín a lúhov, teplotne stalé v rozsahu -20 ° do +100 ° C.
Nosnosť prepraviek je 20 kg, max zaťaženie v stohu 600 kg.
Parametre
| farba | modrá RAL5005 ![]() |
| hmotnosť | 1,82 kg |
| nosnosť | 20 kg |
| stohovacia nosnosť | 600 kg |
| objem | 25 l |
| vnútorná dĺžka | 544 mm |
| vnútorna šírka | 359 mm |
| vnútorna výška | 129 mm |
| vonkajšia dĺžka | 600 mm |
| vonkajšia šírka | 400 mm |
| vonkajšia výška | 147 mm |








