Prepravka R-KLT-3215, 300 x 200 x 147 mm, modrá RAL 5003.
kód: 113829
4,13 € bez DPH
5,08 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 161 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 177
Popis
- podľa odporúčania VDA 4500
Vyvinuté špeciálne pre optimalizáciu logistického reťazca v automobilovom priemysle podľa odporúčania VDA. Rozmerovo sú prispôsobené preprave na EUR a ISO-paletách a uskladnenie v automatizovaných skladových systémoch. Ergonomické úchyty na čelných stranách uľahčujú ručnú manipuláciu. V bočnej stene integrovaný držiak etiket.
Vyrobené z recyklovateľného polypropylénu odolného olejom, tukom a väčšine kyselín a lúhov, teplotne stalé v rozsahu -20 ° do +100 ° C.
Nosnosť prepraviek je 20 kg, max zaťaženie v stohu 600 kg.
Parametre
| farba | modrá RAL5003 ![]() |
| hmotnosť | 0,57 kg |
| nosnosť | 20 kg |
| stohovacia nosnosť | 400 kg |
| objem | 5,3 l |
| vnútorná dĺžka | 243 mm |
| vnútorna šírka | 162 mm |
| vnútorna výška | 129 mm |
| vonkajšia dĺžka | 300 mm |
| vonkajšia šírka | 200 mm |
| vonkajšia výška | 147 mm |








