Prepravka plastová na distribúciu s vekom, 800 x 600 x 340 mm

Popis
- 75% úspora objemu pri skladovaní prázdnych obalov
- z polypropylénu vhodného aj pre potraviny
Prepravky pre distribúciu šetria čas s prekladaním, umožňujú rýchlejší príjem a výdaj tovaru a šetria baliace materiály. Vďaka dokonalej konštrukcii je zaištená ich vysoká stabilita a odolnosť. Vďaka mierne kónickým stenám je možné prázdne prepravky pre úsporu objemu po otvorení pántových vekov zasunúť do seba a docieliť úspory objemu až 75% pri zpätnom zvozu a skladovaniu prázdnych do seba zastohovaných prepraviek. Sú veľmi pohodlné na manipuláciu - na kratších bokoch sú vytvarovaná pohodlná uchopovacie madlá. Vnútorné hladké steny a dno umožňujú ľahké a dôkladné vyčistenie.
Dvojdielne, vystužené veka sú pripevnené na 2 až 4 pántoch po dlhšej strane prepravky. Otvorené umožňujú zasunutie prázdnych prepraviek do seba a úsporu objemu. Zatvorené veka chráni obsah prepravky a zároveň umožňujú stohovanie. Vo veku sú otvory pre použitie špeciálnych trhacích plomb viď. príslušenstvo.Tieto veľké distribučné prepravky majú zosilnené dno (z vonkajšej strany mriežka) a dodatočne vystužené veka.
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| hmotnosť | 7 kg |
| vnútorná dĺžka | 686 mm |
| vnútorna šírka | 507 mm |
| vnútorna výška | 278 mm |
| vonkajšia dĺžka | 800 mm |
| vonkajšia šírka | 600 mm |
| vonkajšia výška | 340 mm |












