Prepravka plastová na distribúciu bez veka, sa stohovacími strmeňmi, 600 x 400 x 220 mm
kód: 113761
14,30 € bez DPH
17,59 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 116 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 181
Popis
- 75% úspora objemu pri skladovaní prázdnych obalov
- z polypropylénu vhodného aj pre potraviny
Prepravky pre distribúciu šetria čas s prekladaním, umožňujú rýchlejší príjem a výdaj tovaru a šetria baliace materiály. Vďaka dokonalej konštrukcii je zaištená ich vysoká stabilita a odolnosť. Vďaka mierne kónickým stenám je možné prázdne prepravky pre úsporu objemu po otvorení pántových vekov zasunúť do seba a docieliť úspory objemu až 75% pri zpätnom zvozu a skladovaniu prázdnych do seba zastohovaných prepraviek. Sú veľmi pohodlné na manipuláciu - na kratších bokoch sú vytvarovaná pohodlná uchopovacie madlá. Vnútorné hladké steny a dno umožňujú ľahké a dôkladné vyčistenie.
Prepravky sú vybavené zásuvnými strmeňmi, ktoré slúžia na stohovanie plných prepraviek bez zaťaženia obsahu. Strmeně sú sklopné čo umožňuje zasunutie prázdnych prepraviek do seba a úsporu objemu.Parametre
| farba | modrá ![]() |
| hmotnosť | 2,2 kg |
| vnútorná dĺžka | 502 mm |
| vnútorna šírka | 330 mm |
| vnútorna výška | 207 mm |
| vonkajšia dĺžka | 600 mm |
| vonkajšia šírka | 400 mm |
| vonkajšia výška | 220 mm |








