Prepravka plastová Euro, plná, farba šedá, 300 x 200 x 120 mm
kód: 113667
4,72 € bez DPH
5,81 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 239 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 176
Popis
- modulový systém umožňuje jednoduchú stohovatelnosť prepraviek o rôznych rozmeroch
- plné steny a rukoväte na čelných stranách
- z polypropylenu odolného olejom, tukom a väčšine kyselín a liehom
- dodávané v šedej farbe.
- plné, hladké dno
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| rukoväte | zatvorené |
| hmotnosť | 0,6 kg |
| objem | 5 l |
| vnútorná dĺžka | 274 mm |
| vnútorna šírka | 174 mm |
| vnútorna výška | 105 mm |
| vonkajšia dĺžka | 300 mm |
| vonkajšia šírka | 200 mm |
| vonkajšia výška | 120 mm |




