Prepravka plastová Euro, plná, farba šedá, 400 x 300 x 75 mm
kód: 113665
5,90 € bez DPH
7,26 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 310 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 176
Popis
- modulový systém umožňuje jednoduchú stohovatelnosť prepraviek o rôznych rozmeroch
- plné steny a rukoväte na čelných stranách
- z polypropylenu odolného olejom, tukom a väčšine kyselín a liehom
- dodávané v šedej farbe.
- plné, hladké dno
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| rukoväte | zatvorené |
| hmotnosť | 0,7 kg |
| objem | 6,3 l |
| vnútorná dĺžka | 370 mm |
| vnútorna šírka | 270 mm |
| vnútorna výška | 63 mm |
| vonkajšia dĺžka | 400 mm |
| vonkajšia šírka | 300 mm |
| vonkajšia výška | 75 mm |






