Podlahová rohož Fatigue Step 0,9 x 0,9 m, 100% guma, čierna
kód: 112823

69,00 € bez DPH
84,87 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 454
Popis
- gumová rohož vhodná pre mokré výrobné priestory aj vonkajšie prostredie
- protišmyková norma DIN 51130
- otvory 22 mm a tvar spodnej plochy umožňuje odtok kvapalín
- v prepojiteľných dlaždiciach s rozmerom 0,9 x 0,9 m (nábehové hrany viď. príslušenstvo)
- vhodná aj pre vonkajšie prostredie, odoláva vplyvom počasia (pr. detské ihriská a pod.), otvory umožňujú rast trávy
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | prírodná guma |
| použitie | suché i mokré priestory |
| povrch | dierovaný |
| max. prevádzková teplota | 130 °C |
| min. prevádzková teplota | -20 °C |
| hmotnosť | 9,95 kg |
| hmotnosť (kg/m2) | 11 kg/m2 |
| dĺžka | 900 mm |
| šírka | 900 mm |
| výška | 18 mm |














