Ohradová paleta kovová, skládacia a uzatváracia, 1200x800 mm, nosnosť 1000 kg, farba modrá RAL5010
kód: 112397
509,00 € bez DPH
626,07 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 211
Popis
- vyrobené z oceľového plechu a práškovo lakované
- vhodné pre manipuláciu s vysokozdvižným vozíkom
- po zložení je možné ich uzavrieť a zaistiť visiacim zámkom
- sú trojnásobne stohovateľné pri dodržaní max. zaťaženia jednej debny 1000 kg
- po zložení zaberajú minimálne miesto a šetria prepravné i skladovacie náklady
- vnútorné rozmery (d x š x v): 1165x745x766 mm
Parametre
| bočné steny | plné |
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| podstavec | na ližinách |
| hmotnosť | 100 kg |
| nosnosť | 1000 kg |
| stohovateľnosť | 3 ks |
| vonkajšia dĺžka | 1240 mm |
| vonkajšia šírka | 840 mm |
| vonkajšia výška | 985 mm |










