Oceľová rudla VARIOfit s klznými ližinami a mriežkou, nosnosť 250 kg, lopata 320 x 250 mm, kolieska z plnej gumy
kód: 112395

80,00 € bez DPH
98,40 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 73
Popis
- stabilná, zvarovaná konštrukcia z oceľových trubiek
- lopata z robustného oceľového plechu
- lakované práškovou farbou s vysokou odolnosťou
- ergonomické rukoväte s ochranou dlane pred poranením
- konštrukcia s drôtenou výplňou pre prepravu menších alebo nepevných predmetov
- obruče z plnej gumy 260x65 mm
- kolesá s guličkovým ložiskom a krytom na disk
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| kolesá | plná guma |
| konštrukčný materiál | oceľ |
| lopata Š×H | 320 × 250 mm |
| hmotnosť | 20 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| šírka | 550 mm |
| výška | 1300 mm |






