Prepravka plastová Euro skladacia, farba šedá, 800 x 600 x 445 mm
kód: 112324
61,70 € bez DPH
75,89 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 10 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 179
Popis
- stohovateľné
- prázdne – zníženie objemu až o 82%
- rýchle zloženie a rozloženie
Plnostenné skladacie prepravky nachádzajú široké použitie v logistike. Po zložení ušetrí až 82% objemu tzn. ušetrí náklady na skladovanie a prepravu prázdnych obalov. Vyrobené z ľahkého a zároveň veľmi robustného polypropylénu odolného olejom, tukom a väčšine kyselín a liehom.
Rám a dno: farba antracitovo šedá RAL7016, steny: strieborno šedá RAL7001, ovládacia rukoväť: farba červená RAL3020
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| hmotnosť | 7 kg |
| objem | 188 l |
| vnútorná dĺžka | 768 mm |
| vnútorna šírka | 570 mm |
| vnútorna výška | 408 mm |
| vonkajšia dĺžka | 800 mm |
| vonkajšia šírka | 600 mm |
| vonkajšia výška | 445 mm |
| výška v zloženom stave | 125 mm |








