Množstevná zľava
Stabilný stojan pre bicykle (aj pre bicykle s kotúčovými brzdami), 5 miest
kód: 112317
EAN: 4250366514734

217,00 € bez DPH
266,91 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
195,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 3 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 479
Popis
- vhodné aj pre bicykle s kotúčovými brzdami
Parkovacie oblúky z oceľových trubiek pr. 18 mm sú skrutkované na základový rám z oceľových uholníkov, všetko žiarovo pozinkované. Použitý materiál a povrchová úprava zaišťujú maximálnu odolnosť stojanu voči atmosferickým vlivom a mechanickému poškodeniu. Oblúky sú určené pre pneumatiky do šírky 55 mm, ich tvar umožňuje stabilné ustavenie bicyklov aj s kotúčovými brzdami. Pre úsporu miesta parkovacích bicyklov majú oblúky dve striedavé výšky, oblúky sú prestaviteľné v rastri 350 mm. Stojany je možné spojovať do nekonečných radov a ukotviť do zeme.
Parametre
| oblúky nízke / vysoké | 3 / 2 |
| parkovane | jednostranné |
| povrch | pozinkovaný |
| hmotnosť | 23,5 kg |
| počet parkovacích miest | 5 ks |
| dĺžka | 1750 mm |
| hĺbka | 390 mm |
| rozstup bicyklov | 350 mm |
| výška | 720 mm |















