Mobilný pracovný stôl 1200 x 700 mm, nosnosť 380 kg, 1 x polica, 4 x zásuvka, farba šedá RAL7035/modrá RAL5012
kód: 112260

944,00 € bez DPH
1 161,12 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 344
Popis
- robustná oceľová konštrukcia práškovo lakovaná s pracovnou doskou z bukovej spárovky 40 mm
- mobilné stoly sú vybavené centrálnym zamykaním s blokáciou zásuviek proti prevrhnutiu a poistkou proti neúmyselnému otvoreniu
- 2 otočné s brzdou a 2 pevné koliečka o pr. 125 mm z polypropylenu
zásuvky:
- s masívnymi 100%-ními výsuvmi na štyroch guličkových ložiskách
- nosnost 80 kg
- vnútorné rozmery 459x459 mm s prípravou pre vloženie deliacich prvkov
Vybavenie:
1 x polica
2 x zásuvka 75 mm
1 x zásuvka 100 mm
1 x zásuvka 250 mm
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 100 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 35 kg |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| stohovacia nosnosť | 380 kg |
| počet políc | 1 ks |
| počet zásuviek | 4 ks |
| hĺbka | 700 mm |
| hĺbka zásuvky | 459 mm |
| hrúbka pracovnej dosky | 40 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| šírka | 1200 mm |
| šírka zásuvky | 459 mm |
| výška | 805 mm |

















