Množstevná zľava
Rollkontajner, štvorstranný, bez políc, š x h x v: 700x800x1665 mm.
kód: 112255
248,00 € bez DPH
305,04 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
223,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 50
Popis
- pozinkované s ochranným lakom
- nosnosť 500 kg
Oceľová konštrukcia je tvorená základným rámom s mriežkovou ložnou plochou s nosnosťou 500 kg. Základný rám je pojazdný na 4 kolieskach (2 pevné a 2 otočné) z bieleho plastu o pr. 125 mm. V rohoch sú umiestnené puzdrá pre rýchlu montáž popr. demontáž bočných stien. Celá konštrukcia je pozinkovaná a navyše vybavená ochranným lakom. Na bočnú stenu je možné zavesiť až 4 mriežkové police s nosnosťou 100 kg.
Parametre
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 800 x 700 |
| hmotnosť | 32 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 100 kg |
| počet ložných plôch | 1 ks |
| priemer kolieska | 125 mm |
| vnútorná hĺbka | 740 mm |
| vnútorna šírka | 650 mm |
| vnútorna výška | 1520 mm |
| vonkajšia hĺbka | 805 mm |
| vonkajšia šírka | 710 mm |
| vonkajšia výška | 1665 mm |











