Ľahký dvojkolesový vozík, drôtená konštrukcia, nosnosť 120 kg, kolesá s pneumatikami pr. 305 mm.
kód: 112253
134,00 € bez DPH
164,82 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 14 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 70
Popis
Dvojkolesové ručné vozíky na prepravu tovaru a materiálu nájdu všestranné využitie vo všetkých prevádzkach. Nosná konštrukcia z oceľových trubiek s výplňou z drôteného pletiva. Povrchová úprava práškovou modrou farbou.
Parametre
| kolesá | bantamové |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 650 x 450 |
| hmotnosť | 10 kg |
| nosnosť | 120 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| dĺžka celkom | 1120 mm |
| priemer kolieska | 305 mm |
| šírka celkom | 670 mm |
| vnútorná dĺžka | 647 mm |
| vnútorna šírka | 477 mm |
| vnútorna výška | 272 mm |
| výška celkom | 830 mm |





