Ľahký dvojkolesový vozík, drôtená konštrukcia, nosnosť 80 kg, kolesá z plnej gumy pr. 200 mm.
kód: 112252
99,90 € bez DPH
122,88 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 19 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 70
Popis
Dvojkolesové ručné vozíky na prepravu tovaru a materiálu nájdu všestranné využitie vo všetkých prevádzkach. Nosná konštrukcia z oceľových trubiek s výplňou z drôteného pletiva. Povrchová úprava práškovou modrou farbou.
Parametre
| kolesá | plná guma |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 600 x 400 |
| hmotnosť | 9 kg |
| nosnosť | 80 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| dĺžka celkom | 1070 mm |
| priemer kolieska | 200 mm |
| šírka celkom | 584 mm |
| vnútorná dĺžka | 600 mm |
| vnútorna šírka | 400 mm |
| vnútorna výška | 272 mm |
| výška celkom | 770 mm |





