Skladová debna StockBox, 800 x 600 x 450 mm, farba zelená.
kód: 112224
76,80 € bez DPH
94,46 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 12 ks
Popis
- veľmi robustné, stohovateľné debny z polypropylénu, vhodné pre potravinárske účely
- dodatočné rebrovanie bočných stien, ktoré vystužuje celú debnu a zároveň umožňuje stohovanie
- teplotne odolné v rozsahu -10°C do +60°C
Parametre
| farba | zelená ![]() |
| rukoväte | otvorené |
| hmotnosť | 7,2 kg |
| nosnosť | 150 kg |
| vnútorná dĺžka | 710 mm |
| vnútorna šírka | 520 mm |
| vnútorna výška | 440 mm |
| vonkajšia dĺžka | 800 mm |
| vonkajšia šírka | 600 mm |
| vonkajšia výška | 450 mm |










