Skladová debna StockBox, 600 x 400 x 300 mm, farba modrá
kód: 112218
24,80 € bez DPH
30,50 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 41 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 180
Popis
- veľmi robustné, stohovateľné debny z polypropylénu, vhodné pre potravinárske účely
- dodatočné rebrovanie bočných stien, ktoré vystužuje celú debnu a zároveň umožňuje stohovanie
- teplotne odolné v rozsahu -10°C do +60°C
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| rukoväte | otvorené |
| hmotnosť | 2,7 kg |
| nosnosť | 50 kg |
| vnútorná dĺžka | 540 mm |
| vnútorna šírka | 345 mm |
| vnútorna výška | 295 mm |
| vonkajšia dĺžka | 600 mm |
| vonkajšia šírka | 400 mm |
| vonkajšia výška | 300 mm |










