Skladová debna StockBox, 400 x 300 x 250 mm, farba zelená
kód: 112214
12,30 € bez DPH
15,13 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 177 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 180
Popis
- veľmi robustné, stohovateľné debny z polypropylénu, vhodné pre potravinárske účely
- dodatočné rebrovanie bočných stien, ktoré vystužuje celú debnu a zároveň umožňuje stohovanie
- teplotne odolné v rozsahu -10°C do +60°C
Parametre
| farba | zelená ![]() |
| rukoväte | zatvorené |
| hmotnosť | 1,3 kg |
| nosnosť | 30 kg |
| vnútorná dĺžka | 335 mm |
| vnútorna šírka | 255 mm |
| vnútorna výška | 245 mm |
| vonkajšia dĺžka | 400 mm |
| vonkajšia šírka | 300 mm |
| vonkajšia výška | 250 mm |










