Regálové boxy RackBox, 500 x 240 x 95 mm, farba modrá
kód: 112192
9,70 € bez DPH
11,93 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 51 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 168
Popis
- vyrobené z polypropylénu
- materiál odolný voči nárazom a chemikáliám
- teplotná odolnosť -20°C do +80°C
- štandardná výška 95 mm
Priehradky z priehľadného polystyrénu - nie sú súčasťou dodávky boxov, je možné objednať ako príslušenstvo.
Parametre
| farba | modrá RAL5017 ![]() |
| hmotnosť | 0,5 kg |
| možný. počet prepážok | 6 ks |
| vnútorná dĺžka | 445 mm |
| vnútorna šírka | 210 mm |
| vnútorna výška | 88 mm |
| vonkajšia dĺžka | 500 mm |
| vonkajšia šírka | 240 mm |
| vonkajšia výška | 95 mm |








