Množstevná zľava
Pracovná stolička NEO, luxusná, vysoká, s oporným kruhom a opierkami rúk, látka čierna
kód: 112103

253,00 € bez DPH
311,19 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
227,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 5 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 302
Popis
- plynulá regulácia výšky sedadla pomocou plynového, pružného piesta
- výškovo nastaviteľný oporný kruh na nohy
Chrómovaný povrch – estetický a nenáročný na údržbu
Poťah z kvalitnej látky Basic Fabric: 100% polypropylén, 270 g/m2, certifikát oteruvzdornosti Martindale na 90 000 cyklov
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| lakťové opierky | áno |
| materiál podstavce | chrómovaná oceľ |
| materiál sedadla | látka |
| opora na nohy | áno |
| podstavec | na klzákoch |
| hĺbka sedadla | 460 mm |
| šírka sedadla | 490 mm |
| výška sedadla max. | 880 mm |
| výška sedadla min. | 620 mm |











