Kontrolné pracovisko š x h x v: 1200x800x2030 mm, 4x zásuvka, 1x skrinka, dvierka farba modrá RAL5012


Popis
Bočnice hornej časti sú opatrené bezpečnostným tvrdeným sklom, predná časť je uzatvárateľná hliníkovou roletou s mechanickým navíjacím mechanizmom. Roleta je zakončená hliníkovým madlom s integrovaným rozvorovým zámkom. Zadná stena je perforovaná s možnosťou použitia držiaku závesného systému Q-SYSTEM.
Spodná časť je vybavená zásuvkami a skrinkou. Zásuvky majú výsuv 100%, nosnosť 80 kg a rozmer 459x459 mm. Spodná časť je konštrukčne rovnaká ako modulárne pracovné stoly, je možné ich vybaviť všetkým príslušenstvom, navyše sú v zadnej stene umiestnené vetracie otvory.
Pracovná plocha je z laminovanej drevotriesky hr. 28 mm s priechodkami pre kabeláž. Výška pracovnej plochy je 865 mm.
Štandardné farebné prevedenie: korpus svetlo šedý RAL7035 a dvierka a čelá zásuviek vo farbe svetlo šedej, modrej alebo zelenej.
Vybavenie:
1x skrinka 600 mm, 1x polica
2x zásuvka 100 mm
2x zásuvka 200 mm
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 175 kg |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| hĺbka | 800 mm |
| hĺbka zásuvky | 459 mm |
| šírka | 1200 mm |
| šírka zásuvky | 459 mm |
| výška | 2030 mm |
bez DPH



























