Zásuvková dielenská skriňa, v x š x h: 1215 x 731 x 780 mm, 5 x zásuvka, 1 x skrinka, farba modrá RAL5012


Popis
- konštrukcia z oceľového plechu práškovo lakovaná
- centrálny zámok s blokáciou proti súčasnému vysunutiu viacerých zásuviek naraz
- zásuvky majú plné 100% výsuvy s guličkovými ložiskami, nosnosť zásuviek 80 kg
- zásuvky sú prispôsobené na použitie deliacich prvkov (perforácia bočníc a dna v rastri 17 mm)
- madlá cez celú šírku zásuvky majú popisový štítok krytý priehľadným plastom
- dvierka s jednobodovým zamykaním, plastové madlo
- dvierka sú vybavené pružinovým aretačným mechanizmom proti samovoľnému otváraniu v odomknutej polohe
- technické prevedenie umožňuje zmenu otvárania z pravého na ľave
Vybavenie:
1x zásuvka 75 mm
1x zásuvka 100 mm
2x zásuvka 125 mm
1x zásuvka 150 mm
1x skrinka s dvierkami 550 mm
a 1x polica, voľne prestavitelné v rastry 25 mm
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | modrá RAL5012 ![]() |
| hmotnosť | 105 kg |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| počet políc | 1 ks |
| počet skriniek | 1 ks |
| počet zásuviek | 5 ks |
| hĺbka | 780 mm |
| hĺbka zásuvky | 612 mm |
| šírka | 731 mm |
| šírka zásuvky | 612 mm |
| výška | 1215 mm |



























