Množstevná zľava
Oceľová rudla VARIOfit s klznými ližinami, nosnosť 250 kg, lopata 480 x 300 mm, kolieska z plnej gumy
kód: 111984
EAN: 4035694007437

168,00 € bez DPH
206,64 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
151,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 72
Popis
- stabilná, zvarovaná konštrukcia z oceľových trubiek
- lopata z robustného oceľového plechu
- lakované práškovou farbou s vysokou odolnosťou
- ergonomické rukoväte s ochranou dlane pred poranením
- vymeniteľné plastové chrániče na kĺzavej časti trubiek
- obruče z plnej gumy 260x65 mm
- kolesá na špeciálnom plastovom disku s guličkovými ložiskami a krytom disku
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| kolesá | plná guma |
| konštrukčný materiál | oceľ |
| lopata Š×H | 480 × 300 mm |
| hmotnosť | 22 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| šírka | 570 mm |
| výška | 1310 mm |











