Množstevná zľava
Oceľová rudla VARIOfit na nábytok, nosnosť 250 kg, lopata 360 x 330 mm, bantamové kolieska
kód: 111981
EAN: 4035694011755

172,00 € bez DPH
211,56 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
154,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 73
Popis
- stabilná, zvarovaná konštrukcia z oceľových trubiek
- lopata z robustného oceľového plechu
- lakované práškovou farbou s vysokou odolnosťou
- ergonomické rukoväte s ochranou dlane pred poranením
- oceľová lopata s protišmykovým povrchom zabraňuje skĺznutiu transportovaného predmetu
- oporný rám je opatrený tlustostěnným plastovým a priehľadným poťahom, ktorý chráni nábytok pred mechanickým poškodením
- s ohnutými priečnymi vzperami, horná rovná
- bantamové pneumatiky 260x85 mm
- kolesá na oceľovom disku s guličkovým ložiskom a krytom na disk
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| kolesá | bantamové |
| konštrukčný materiál | oceľ |
| lopata Š×H | 360 × 335 mm |
| hmotnosť | 17,5 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| šírka | 620 mm |
| výška | 1400 mm |













