Množstevná zľava
Oceľová rudla VARIOfit na stoličky, nosnosť 250 kg, lopata 320 x 250 mm, kolieska z plnej gumy
kód: 111960
EAN: 4035694007574

198,00 € bez DPH
243,54 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
178,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 73
Popis
- stabilná, zvarovaná konštrukcia z oceľových trubiek
- lopata z robustného oceľového plechu
- lakované práškovou farbou s vysokou odolnosťou
- ergonomické rukoväte s ochranou dlane pred poranením
- držiak stoličiek je demontavatelný, s plynule nastaviteľnou výškou a s protišmykovou úpravou
dĺžka držiaku 500 mm
- rám s ohnutými priečnymi vzperami
- obruče z plnej gumy 260x65 mm
- kolesá na špeciálnom plastovom disku s guličkovými ložiskami a krytom disku
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| kolesá | plná guma |
| konštrukčný materiál | oceľ |
| lopata Š×H | 320 × 250 mm |
| hmotnosť | 22 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| šírka | 570 mm |
| výška | 1310 mm |













