Rudla VARIOfit na pneumatiky, nosnosť 200 kg, výška 1275-1900 mm, oporné kolieska, kolieska bantamové


Popis
- na prepravu pneumatík s priemerom 540–820 mm
- vybavená pákovým systémom s plynovými piestami pre nastavenie spodných držiakov (otvorenie čeľustí a zovretie na rozmer prepravovaných pneumatík)
- konštrukcia z oceľových trubiek
- vbeľké madlo pokryté mäkkým plastom pre ľahké vedenie
- vďaka špeciálnemu vytvarovaniu osi kolies sa ťažisko bremena nachádza bližšie stredu koliesok a tým sa uľahčuje nadvihnutie pneumatík
- konštrukcia lakovaná práškovou farbou v kombinácii modrá RAL5010 a červená RAL3020
- kolesá s kvalitnými guličkovými ložiskami
Na konštrukciu poskytujeme štandardnú záruku 3 roky, na opotrebiteľné diely ako plynové piesty, pneumatiky je záruka 12 mesiacov.
- bantamové pneumatiky 260x85 mm, kolesá na oceľovom disku s guličkovým ložiskom a krytom na disk
- s teskopickým výsuvným rámom, s aretáciou v 4 stupňoch, možno naložiť až 8 pneumatík šírky 245mm
- navyše 2 sklopné otočné kolieska
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| kolesá | bantamové |
| konštrukčný materiál | oceľ |
| hmotnosť | 27 kg |
| nosnosť | 200 kg |
| hĺbka | 740 mm |
| vonkajšia šírka | 705 mm |
| výška celkom | 1900 mm |
















