Dielenská skrinka KOMBI, v x š x h: 840 x 731 x 780 mm, 1x dvierka, farba šedá RAL7035
kód: 111946

379,00 € bez DPH
466,17 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 330
Popis
- zváraná konštrukcia z oceľového plechu práškovo lakovaná
Dvierka s jednobodovým zamykaním, plastové madlo s integrovanou cylindrickou vložkou
- sú vybavené pružinovým aretačným mechanizmom proti samovoľnému otváraniu v odomknutej polohe
- technické prevedenie umožňuje zmenu otvárania z pravého na ľavé
Vybavenie:
1 skrinka s dvierkami 750 mm
a 2 police, voľne prestavitelné v rastry 25 mm
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 46 kg |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| počet políc | 2 ks |
| počet skriniek | 1 ks |
| počet zásuviek | 0 ks |
| hĺbka | 780 mm |
| hĺbka zásuvky | 612 mm |
| šírka | 731 mm |
| šírka zásuvky | 612 mm |
| výška | 840 mm |









