Dielenská skrinka KOMBI, v x š x h: 840 x 731 x 780 mm, 3 x zásuvka, farba šedá RAL7035
kód: 111936

572,00 € bez DPH
703,56 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 330
Popis
- zváraná konštrukcia z oceľového plechu práškovo lakovaná
Zásuvky majú plné 100% výsuvy s guličkovými ložiskami
- centrálny zámok s blokáciou proti súčasnému vysunutiu viacerých zásuviek naraz
- sú prispôsobené na použitie deliacich prvkov (perforácia bočníc a dna v rastri 17 mm)
- madlá cez celú šírku zásuvky majú popisový štítok krytý priehľadným plastom
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 75 kg |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| počet zásuviek | 3 ks |
| hĺbka | 780 mm |
| hĺbka zásuvky | 612 mm |
| šírka | 731 mm |
| šírka zásuvky | 612 mm |
| výška | 840 mm |

















