Množstevná zľava
Dielenská skriňa, v x š x h: 1950 x 1044 x 655 mm, dvere - dvojkrídlové presklené, 4x polica 100 kg, farba modrá RAL5012
kód: 111918

655,00 € bez DPH
805,65 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
589,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 355
Popis
Skrine sú navrhnuté pre veľmi náročné podmienky. konštrukcia zvarená z oceľového plechu a lakovaná práškovou farbou. Sú vybavené policami z pozinkovaného plechu o nosnosti 100 kg. Police sú prestaviteľné v rastri 25 mm.
Krídlové dvere s uhlom otvorenia 180° zamykané rozvorovým dvojbodovým zámkom s cylindrickou vložkou.
Skriňa s presklenými dverami - bezpečnostné tvrdené sklo ESG v oceľovom ráme.
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | modrá RAL5012 ![]() |
| konštrukcia dverí | krídlové presklené |
| hmotnosť | 98 kg |
| nosnosť korpusu | 600 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 100 kg |
| počet políc | 4 ks |
| hĺbka | 655 mm |
| šírka | 1044 mm |
| výška | 1950 mm |














