Množstevná zľava
Podvozok pod nádoby a palety VARIOfit, 1210 x 810 mm, výška 283 mm, nosnosť 500 kg
kód: 111917
EAN: 4035694003378

226,00 € bez DPH
277,98 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
203,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 5 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 30
Popis
- pre nádoby, palety, kontajnery, prepravníky i ohradové palety
- oceľová konštrukcia, rám s priečnikmi
- robustná zváraná konštrukcia VARIOfit z oceľových uholníkov
- lakovaná modrou práškovou farbou RAL5010, odolnou proti mechanickému poškodeniu
- rám je v rohoch vybavený žeriavovými úchytmi
- dve pevné a dve otočné kolieska na hliníkových ráfikoch (liate) s guličkovými ložiskami
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| ložná plocha d x š | 1210 x 810 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1200 x 800 |
| nosnosť | 500 kg |
| ložná výška | 283 mm |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1270 mm |
| vonkajšia šírka | 870 mm |
| vonkajšia výška | 350 mm |
Varianty produktu
názov
kód
nosnosť
ložná výška
vonkajšia výška
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
111923
500 kg
650 mm
720 mm
314,00 €
Na sklade (1 ks)
117943
1050 kg
283 mm
350 mm
273,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
111931
1200 kg
650 mm
720 mm
380,00 €
Na sklade (5 ks)
111927
1200 kg
283 mm
350 mm
270,00 €
Na sklade (4 ks)
117924
1800 kg
283 mm
350 mm
683,00 €
na zákazku (15 prac. dní)













