Dielenská skriňa, v x š x h: 1000 x 1044 x 655 mm, dvere - dvojkrídlové presklené, 2x polica 100 kg, farba zelená RAL6011


Popis
Skrine sú navrhnuté pre veľmi náročné podmienky. konštrukcia zvarená z oceľového plechu a lakovaná práškovou farbou. Sú vybavené policami z pozinkovaného plechu o nosnosti 100 kg. Police sú prestaviteľné v rastri 25 mm.
Krídlové dvere s uhlom otvorenia 180° zamykané rozvorovým dvojbodovým zámkom s cylindrickou vložkou.
Skriňa s presklenými dverami - bezpečnostné tvrdené sklo ESG v oceľovom ráme.
Skrine sú navrhnuté pre veľmi náročné podmienky. konštrukcia zvarená z oceľového plechu a lakovaná práškovou farbou. Sú vybavené policami z pozinkovaného plechu o nosnosti 100 kg. Police sú prestaviteľné v rastri 25 mm.
Celková nosnosť skrine je 600 kg.
Štandardná hĺbka skrine 625 mm, šírka 1044 mm. Krídlové dvere s uhlom otvorenia 180° zamykané rozvorovým dvojbodovým zámkom s cylindrickou vložkou.
Skriňa s presklenými dverami - bezpečnostné tvrdené sklo ESG v oceľovom ráme.
Parametre
| farba dverí | zelená RAL6011 ![]() |
| farba korpusu | zelená RAL6011 ![]() |
| konštrukcia dverí | krídlové presklené |
| hmotnosť | 57 kg |
| nosnosť korpusu | 300 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 100 kg |
| počet políc | 2 ks |
| hĺbka | 655 mm |
| šírka | 1044 mm |
| výška | 1000 mm |






