Dielenský stôl KOMBI, d x h x v: 2000x800x880 mm, 2x zásuvka, 2x skrinka, farba modrá RAL5012


Popis
Štandardná pracovná doska z bukovej spárovky o hr. 40 mm, so zrazenými hornými hranami a s povrchom ošetreným roztokom ľanovej fermeže a prísad.
Podnože - robustná oceľová konštrukcia lakovaná kvalitným práškovým lakom.
Skrinky - konštrukcia z oceľového plechu práškovo lakovaná. Centrálny zámok s blokáciou proti súčasnému vysunutiu viacerých zásuviek naraz. Zásuvky majú výsuvy 100% so štyrmi guličkovými ložiskami, nosnosť zásuviek 80 kg. Zásuvky sú prispôsobené k použitiu deliacich prvkov. Madlá majú cez celú šírku zásuvky popisný štítok krytý priehľadným plastom.
Dvierka s jednobodovým zamykaním, plastové madlo s integrovanou cylindrickou vložkou. Dvierka sú vybavené pružinovým aretačným mechanizmom proti samovoľnému otváraniu v odomknutej polohe. Technické prevedenie umožňuje zmenu otvárania z pravého na ľavé.
Stoly KOMBI dodávame v demontovanom stave, tzn. pracovná doska nie je spojená s podnožím popr. skrinkou. Montáž je veľmi jednoduchá, pretože v doske sú už namontované špeciálne čapy - závrtné matice, do ktorých sa len zaskrutkujú klasické metrické skrutky.
Vybavenie
2x Zásuvková dielenská skriňa:
A)
1 x skriňa vysoká 700 mm s krídlovými dverami
2 x polica, prestaviteľná po 25 mm
B)
1 x zásuvka 75 mm
1 x zásuvka 125 mm
1 x skriňa nízka, 550 mm s krídlovými dverami
1 x polica, prestaviteľná po 25 mm
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | modrá RAL5012 ![]() |
| hmotnosť | 155 kg |
| nosnosť | 800 kg |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| počet políc | 3 ks |
| počet skriniek | 2 ks |
| počet zásuviek | 2 ks |
| hĺbka | 800 mm |
| hĺbka zásuvky | 612 mm |
| hrúbka pracovnej dosky | 40 mm |
| šírka | 2000 mm |
| šírka zásuvky | 612 mm |
| výška | 880 mm |























