Antistatický stolový vozík VARIOfit, 3 police, 850 x 500 mm, nosnosť 250 kg


Popis
Vozíky ESD sú určené pre vybavenie prevádzok v elektronickom priemysle, kde je potreba zamedziť hromadeniu statického náboja a predchádzať vytváraniu elektrostatických výbojov, ktorý môže poškodiť citlivé elektronické zariadenia.
- vozík je zvarený z oceľových profilov
- oceľová konštrukcia práškovo lakovaná grafitovo šedou RAL7024 farbou s elektricky vodivým povlakom, ktorý zároveň zabezpečuje vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče z elektricky vodivej plnej šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
- ložné plochy z elektricky vodivej laminovanej drevotriesky svetlo šedej farby uložených v oceľovom ráme s presahom 10 mm
- nosnosť police 80 kg
Parametre
| ložná plocha d x š | 835 x 490 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 850 x 500 |
| hmotnosť | 38 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 80 kg |
| počet poschodí | 3 ks |
| priemer kolieska | 125 mm |
| vonkajšia dĺžka | 975 mm |
| vonkajšia šírka | 525 mm |
| výška celkom | 1010 mm |





