Množstevná zľava
Plošinový vozík VARIOfit s dvoma madlami, 4 steny s plnou výplňou, 1000x700 mm, nosnosť 1000 kg
kód: 111831
EAN: 4035694008700

607,00 € bez DPH
746,61 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
546,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 41
Popis
- špeciálne ťažkotonážne kolieska s hliníkovými diskami
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov, lakovaných práškovo v modrej farbe RAL5010
- ložná plocha z drevenej preglejky odolnej voči vode, s povrchovou protišmykovou úpravou
- dve pevné a dve otočné kolieska na hliníkových ráfikoch s guličkovými ložiskami, obruče z plnej elastickej gumy
- 2 otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
- dlhšie strany sú vysoké 500 mm a vyberateľné
Parametre
| ložná plocha d x š | 995 x 650 mm |
| materiál bočných stien | vodeodolná preglejka |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 700 |
| hmotnosť | 58,5 kg |
| nosnosť | 1000 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vnútorna výška | 500 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1195 mm |
| vonkajšia šírka | 700 mm |
| výška celkom | 1015 mm |
Dokumenty
názov













