Množstevná zľava
Stolový vozík VARIOfit s bočným madlom, 3 police, 1000 x 700 mm, nosnosť 1000 kg
kód: 111824
EAN: 4035694008748

630,00 € bez DPH
774,90 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
567,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 41
Popis
- nosný rám zvarený zo spevnených dutých L-profilov a naskrutkovaná konštrukcia z oceľovej trubky
- lakované práškovou modrou farbou RAL5010
- ložné plochy z preglejky odolnej voči vode, s povrchovou protišmykovou úpravou
- dve pevné a dve otočné kolieska s hliníkovými diskami, guličkovými ložiskami, obruče z plnej elastickej gumy
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
- ložné výšky: 295 / 605 / 925 mm
- světlá výška: 275 / 285 mm
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| ložná plocha d x š | 995 x 700 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 700 |
| hmotnosť | 73,5 kg |
| nosnosť | 1000 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 500 kg |
| počet poschodí | 3 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1190 mm |
| vonkajšia šírka | 700 mm |
| výška celkom | 925 mm |












