Množstevná zľava
Nízky etážový vozík VARIOfit s troma bočnými stenami, tri police, 1000 x 600 mm, nosnosť 500 kg
kód: 111803
EAN: 4035694009400

384,00 € bez DPH
472,32 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
345,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 47
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov
- priskrutkované čelné steny z oceľových rúrok, závesné bočné steny
- výplne stien z drôtenej mriežky, oká mriežky 120x120 mm
- lakované práškovou farbou
- 1 pozinkovaná skrutkovaná spojovacia tyč čiel
- jedna čelná stena je osadená madlom
- ložná plocha a police z dosky MDF s dekorom
- police závesné na mriežku čelných stien a prestaviteľné v rastri 120 mm
- dve pevné a dve otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- obruče zo šedej termoplastické gumy, ktorá nešpiní podlahu
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
Parametre
| ložná plocha d x š | 1000 x 600 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 600 |
| hmotnosť | 66,5 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 80 kg |
| počet poschodí | 3 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1190 mm |
| vonkajšia šírka | 625 mm |
| výška celkom | 1220 mm |
| výška rámu | 925 mm |
Dokumenty
názov
Varianty produktu
názov
kód
hmotnosť
vonkajšia dĺžka
vonkajšia šírka
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
111793
63 kg
1185 mm
620 mm
341,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
112065
73 kg
1190 mm
640 mm
474,00 €
na zákazku (15 prac. dní)













