Zdvíhací bremenový magnet NEO, nosnosť 1000 kg
kód: 111706
1 185,00 € bez DPH
1 457,55 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Popis
- abnormálna magnetická sila vďaka magnetom High-Energy Neodymium
- bezpečnostný koeficient 3
- robustná prepínacia páka a bezpečnostný zámok
Univerzálny magnet pre manipuláciu s plochým a kruhovým materiálom. Masívna oceľová konštrukcia pre použitie i v náročných prevádzkach. Zdvíhacia kapacita sa líši podľa materiálu, hrúbky a kvality povrchu zdvíhaného bremena, aj pri vzduchovej medzere je zaistená vysoká upínacia sila. Ergonomické ovládanie magnetu jednou rukou. Ľahká údržba. Pracovná teplota do 80°C.
Priemer min. / max. pre kruhový materiál: 100/300 mm.
.
Parametre
| hmotnosť | 40 kg |
| nosnosť – kruhový materiál | 500 kg |
| nosnosť – plochý materiál | 1000 kg |
| testovaná nosnosť | 3200 kg |
| dĺžka | 306 mm |
| priemer oka | 20 mm |
| šírka | 146 mm |
| výška celkom | 236 mm |
Dokumenty
názov





