Množstevná zľava
Drôtený kôš s manipulačným otvorom, stohovateľný, dxšxv: 815x565x525 mm, malá oka 28x28 mm
kód: 111689
175,00 € bez DPH
215,25 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
148,00 €
pre 10 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 2 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 189
Popis
- flexibilné skladovanie a doprava
- poriadok a prehľad v sklade
- vysoká nosnosť
- žiarovo zinkované
Z oceľového drôtu, pozinkované, každé prekrížené miesto je bodovo zvárané. Spodné rámy z T-profilu umožňujú stohovanie.
Manipulačný otvor na čelnej strane, celoobvodový úchopný rám.
Parametre
| veľkosť ôk bočnej steny | 28 x 28 mm |
| veľkosť ôk mriežky dna | 30 x 30 mm |
| hmotnosť | 15 kg |
| nosnosť | 100 kg |
| stohovacia nosnosť | 400 kg |
| vnútorna výška | 470 mm |
| vonkajšia dĺžka | 815 mm |
| vonkajšia šírka | 565 mm |
| vonkajšia výška | 525 mm |







