Množstevná zľava
Drôtený kôš, stohovateľný, dxšxv: 815x565x525 mm, veľká oka 27x55 mm
kód: 111681
168,00 € bez DPH
206,64 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
142,00 €
pre 10 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 189
Popis
- flexibilné skladovanie a doprava
- poriadok a prehľad v sklade
- vysoká nosnosť
- žiarovo zinkované
Z oceľového drôtu, pozinkované, každé prekrížené miesto je bodovo zvárané. Spodné rámy z T-profilu umožňujú stohovanie.
Celoobvodový úchopný rám.
.
Parametre
| veľkosť ôk bočnej steny | 27 x 55 mm |
| veľkosť ôk mriežky dna | 30 x 30 mm |
| nosnosť | 75 kg |
| stohovacia nosnosť | 300 kg |
| vnútorna výška | 470 mm |
| vonkajšia dĺžka | 815 mm |
| vonkajšia šírka | 565 mm |
| vonkajšia výška | 525 mm |







