Množstevná zľava
Drôtený kôš, stohovateľný, dxšxv: 615x455x400 mm, veľká oka 25x55 mm
kód: 111680
88,20 € bez DPH
108,49 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
74,90 €
pre 10 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 2 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 189
Popis
- flexibilné skladovanie a doprava
- poriadok a prehľad v sklade
- vysoká nosnosť
- žiarovo zinkované
Z oceľového drôtu, pozinkované, každé prekrížené miesto je bodovo zvárané. Spodné rámy z T-profilu umožňujú stohovanie.
Sklopné rukoväte.
Parametre
| veľkosť ôk bočnej steny | 25 x 55 mm |
| veľkosť ôk mriežky dna | 25 x 25 mm |
| hmotnosť | 8,5 kg |
| nosnosť | 80 kg |
| stohovacia nosnosť | 400 kg |
| vnútorna výška | 370 mm |
| vonkajšia dĺžka | 615 mm |
| vonkajšia šírka | 455 mm |
| vonkajšia výška | 400 mm |







